O nás

Jsme česká telekomunikační společnost poskytující připojení k internetu, televizní vysílání IPTV, datové okruhy, služby Datových center a hlasové služby, prostřednictvím sítí našich obchodních partnerů.

Společnost Connectivity.cz® s.r.o. byla založena v roce 2010 a na obchodní název vlastní ochrannou známku.

Již od roku 2011 jsme certifikovaný partner společnosti České Radiokomunikace a.s., nabízíme služby připojení k Internetu (WiMAX, VDSL i ADSL), pomocí vedení společnosti Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (Cetin), optické i metalické připojení a v neposlední řadě používáme bezdrátové spoje (volné i licencované pásmo, dle požadavků klienta a technických možností).

Pro zákazníky využívající naše internetové připojení nabízíme jako doplňkovou službu digitální televizi IPTV.
Aktuálně máme dva partnery:

4NET.TV

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnost 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.

SledovaniTV.cz

Provozovatelem Služby je sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ: 0167901

Jsme připraveni Vám zpracovat nezávaznou nabídku přesně podle Vašich potřeb, v případě zájmu neváhejte vyplnit poptávkový formulář a my Vás budeme brzy kontaktovat. Věříme, že budete spokojeni jak s přístupem, tak i s poskytovanými službami.

Mgr. Jiří Svoboda
Jednatel a zakladatel společnosti
Connectivity.cz® s.r.o.